تعمیر محصولات بکو

مرکز سرویس بکو

تعمیرات محصولات بکو

چرا مرکز سرویس را برای تعمیر لوازم خانگی بکو انتخاب کنیم؟

هیچکس بهتر از ما دستگاه beko شما را نمی شناسد، ما با ده ها سال تجربه در نمایندگی بکو تکنسین هایی داریم که در تهران با استانداردهای فوق العاده بالا آموزش دیده اند. ما برای هر دستگاه هایی مانند یخچال فریزر ساید بای ساید ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی مایکروفر اجاق گاز و جاروبرقی بکو جداگانه چندین تعمیرکار حرفه ای داریم که این باعث می شود ما فورا مشکل لوازم خانگی شما را تشخیص دهیم و از اتلاف وقت و هزینه های اضافه برای شما جلوگیری کنیم، تکنسین های تأیید شده ما خدمات پس از فروش سریع و حرفه ای ارائه می دهند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما شش ماه ضمانت می‌کنیم.

 

مرکز سرویس بکو در تهران به ارائه خدمات لوازم خانگی این برند اعم از :

  • یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال دوقلو ، ساید بای ساید
  • ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو
  • انواع ماشین ظرفشویی
  • مایکروفر ، ماکروویو ، سولاردام
  • جاروبرقی ، جاروشارژی
  • بخارشو
  • توستر
  • چایساز
  • آبمیوی گیری ، مخلوط کن و کلیه لوازم آشپزخانه بکو میپردازد.

در اینجا شما را با  مرکز سرویس های رسمی بکو و خدمات تعمیرگاه مجاز بکو که به همه ی دنیا احترام میگذارد و در همه جای دنیا مورد احترام است آشنا میکنیم.

هدف مرکز سرویس بکو جلب رضایت شما عزیزان میباشد ، در نظر داشته باشید که خدمات تعمیر در این مجموعه کمترین هزینه را برای شما در بر خواهد داشت.

 

تعمیرگاه مجاز مرکز سرویس  تعمیرات بکو(beko).یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی و ظرفشویی،مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) و اسپیلت(کولر گازی)

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.تمامی تعمیرات با قطعات اصلی و تصمینی و درمنزل شما انجام میپذیرد.به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده وتعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی بکو و سایر برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد.شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت میتوانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی،تعمیرات ماکروویو(ماکروفر)، تعمیرات کولرگازی و اسپیلت  که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

تماس با ما