تعمیر محصولات فیلکو

چرا مرکز سرویس را برای تعمیر لوازم خانگی فیلکو انتخاب می‌کنیم؟

اگر نیازمند سرویس لوازم خانگی یا تعمیر لوازم خانگی فیلکو خود هستید، مرکز سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات لوازم خانگی فیلکو در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که کدام یک از لوازم خانگی شما مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، اجاق گاز و یا کولر آبی مشکل داشته باشد، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای پشتیبان سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی فیلکو را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

متعهد به کیفیت

نام Philco نمادی از لوازم خانگی با کیفیت برای چندین نسل از مصرف کنندگان در درجه اول در ماشین لباسشویی تبدیل شد. پس از آن خبر قطعا خوب است که این تولید کننده سنتی به بازار اروپا با محصولات که در کیفیت و دوستی کاربران Excel آمده است، در حالی که همچنین سازگار با محیط زیست است.

مهم ترین مزایای مرکز خدمات تعمیرات فیلکو ایران

  • دقت و سرعت بالا در تعمیر: مرکز سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های لوازم خانگی فیلکو را با بالاترین سرعت انجام می دهد.
  • انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات  مرکز سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی فیلکو را در منزل و یا محل خود دریافت نمایید.
  • مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی یا ظرفشویی، یخچال فریزر یا ساید بای ساید، مایکروفر و مایکروویو فیلکو راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که مرکز سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات فیلکو در تهران می تواند گزینه ای مناسب جهت تعمیر دستگاه شما در تهران باشد.

لباسشویی فیلکو

سیستم TwinJet یک نتیجه از رویکرد مدرن از نام تجاری Philco است. آن را به شکل بخشی از مدل جدید ماشین لباسشویی Philco که مترادف برای قابلیت های بالا و طراحی نخست. جایزه Reddot برای طراحی ماشین لباسشویی جدید Philco .

یخچال و فریزر فیلکو

یخچال و فریزر Philco ترکیبی از بعد جدیدخنک کننده.
در نگاه اول علاقهمندیهای با طراحی و کیفیت مواد روشن آن که ایجاد یک ترکیب جذاب از یک آشپزخانه مدرن است.

ماشین ظرفشویی فیلکو

بهترین انتخاب برای سخت پسندان .

مایکروفر فیلکو

طراحی جالب در ترکیب کاملا فنی علامت + از مایکروویو Philco .ما نه تنها به پخت و پز مایکروویو و کباب، بلکه طیف وسیعی از دیگر ویژگی های مفید و برنامه ها را برای شما اندیشیده ایم و فعال کردیم.

اجاق گاز فیلکو

گاز Philco علاقه شما را برای آشپزی چندین برابر میکند . مطابق به تمام نیازهای در پخت و پز مدرن راحتی و ایمنی را افزایش می دهد.

 

ا

تماس با ما