تعمیر محصولات مرسی

مرکز سرویس لوازم خانگی مرسی

مرسی

مرکز سرویس تعمیرات لوازم خانگی مرسی، نمایندگی پشتیبان سرویس در تهران با تکیه بر تعمیرکاران باسابقه خود آماده ارایه خدمات نصب، سرویس و تعمیر تخصصی لوازم خانگی مرسی می‌باشد. لوازم خانگی مرسی شما در محل و بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه بررسی، عیب‌یابی و در کمترین زمان تعمیر خواهند شد. ما سعی می‌کنیم با تعمیر قطعات معیوب هزینه تعمیر لوازم خانگی مرسی شما را کم کنیم و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از لوازم یدکی اصلی مرسی استفاده خواهیم نمود. همچنین ما تعمیرات انجام شده را ۶ ماه ضمانت و خدمات پس از فروش ارایه می‌دهیم. اگر در این مدت همان مشکل برای لوازم خانگی مرسی شما پیش بیاید بدون هیچ هزینه‌ای مجددا تعمیر خواهد شد. پس اگر یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، اجاق گاز، جارو برقی و کولر گازی مرسی نیاز به تعمیر دارد، در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم آنلاین سفارش برای ما ارسال کنید یا با ما تماس بگیرد.

 

merci یک شرکت چند ملیتی با تمرکز بین المللی قوی است، مدیر عامل آن روبرتو سیاگری و مقر این شرکت فعال در ایتالیا است . مرسی دارای حوزه های عملی در اروپا ، آمریکای شمالی و ژاپن می باشد.این شرکت در زمینه های زیرساخت های محاسباتی،  صنعتی و اتوماسیون و همچنین دستگاه های هوشمند فعالیت می کند. علاوه بر این ، این شرکت کامپیوترهای پنلی ، مانیتورهای صنعتی و رایانه های صنعتی ، سیستم های موبایل و قابل حمل و سیستم های نظارت بر محیط زیست را تولید و عرضه می کند. ما در ایران بیشتر این شرکت را با محصولات لوازم خانگی میشناسیم و اگر شما سری در این بازار بزنید حتما محصولات این شرکت را می توانید ببینید هرچند که این برند بر روی تولید تمامی محصولات خانگی تمرکز ندارد اما با این وجود محصولات موجود با کیفیت و محبوب خانواده ها هستند. .

 

از جمله مشکلاتی که ممکن ماشین ظرفشوی مرسی به آن دچار شوند

عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی

معمولا عدم روشن شدن لوازم خوانگی میتواند دلایلی بسیاری داشته باشند.

نوسانات برق و یا قعطی آن میتواند علت خاموشی ماشین ظرفشویی مرسی باشد.

در غیر این صورت مشکلات جریان برق, تشخیص مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی نیاز به تخصص و حرفه مورد نظر خود دارد, زیرا ممکن است برد اصلی دستگاه و قطعات آن آسیب دیده باشند.

در بعضی مواقع دستگاه روشن میشود ولی در سیستم آب رسانی دچار مشکل شده است.

روشن نشدن سیستم آبرسانی در درون دستگاه دلیلی بر خرابیه آن نمی باشد زیرا ماشین ظرفشویی مرسی دارای سیستم اتوماتیک و کامپیوتری میباشد, در این صورت دستگاه شما نیاز به تعمیرات تخصصی و حرفه ایی میباشد.

تعمیر یخچال مرسی

همانطور که در قبل توضیح داده شد, لوازم خوانگی برند مرسی در هنگام بروز مشکل نیاز به تعمیرات تخصصی دارند.

از جمله مشکلاتی که برای یخچال ها دیده میشود می توان به ظعف در سیستم سرماشی, از کار افتادن موتور یخچال و همچنین بسته نشدن درب آن اشاره کرد.

 

مشکلاتی که توسط شرکت رای سرویس به راحتی در یخچال ها برسی و رفع گردیده

رفع عدم کار کردن یخچال

رفع صدا های بی مورد

رفع مشکل آب سرد کن

رفع مشکل عدم دستگاه یخ ساز یخچال

رفع مشکل داغ کردن موتور و یخچال

رفع مشکل بسته نشدن درب یخچال

 

تماس با ما