تعمیر محصولات پارس

تعمیرات پارس

 

تعمیر محصولات پارس , تعمیر لوازم خانگی پارس

اینجا مرکز سرویس مجاز لوازم خانگی پارس میباشد ، جایی که شما با اطمینان کامل از تعویض قطعات فابریک و تعمیرکاران مجرب بهترین خدمات را بهره خواهید برد ، در ادامه شما را با

 

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی پارس مرکز سرویس را انتخاب نماییم :

  • مجموعه مرکز سرویس تعمیرگاه مجاز پارس با شعبات مختلف در سراسر تهران ، خدمات پارس را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
  • تمامی تعمیرکاران یخچال و لباسشویی پارس دارای مجهز به لباس فرم میباشند.
  • تعمیر یخچال و لباسشویی پارس در محل انجام میگردد و به هیچ هنوان از خانه شما عزیزان خارج نمیشود.
  • کلیه خدمات تعمیر لوازم خانگی پارس دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه میباشد.
  • تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی پارس با آموزش تعمیرکاران خود در ارتباط با لوازم خانگی پارس سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.
  • بعد از تماس شما با اوپراتور ، چنانچه مشکل شما جزئی باشد راهنمایی میشوید تا رفع عیب گردد.
  • چنانچه مشکل شما در ارتباط با تعمیرات پارس جدی بود تعمیرکار پارس ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود.

چرا مرکز سرویس را برای تعمیر یخچال فریزر انتخاب می‌کنیم؟

مرکز سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ی شما برای تعمیر یخچال فریزر پارس و یا سرویس آن می‌باشد. با دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه هستیم که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات یخچال فریزر شما را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند. تکنسین‌های ما در زمینه تعمیر مشکلات عمومی یخچال فریزرها، مانند سرد نکردن، روشن نشدن، خراب آب‌سردکن یا یخ‌ساز، کارکرد دائمی دارای تجربه‌ی کافی می‌باشند.

درباره لوازم خانگی پارس

گروه شامل شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (شرکت اصلی) و شرکت های فرعی آن است. شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (سهامی عام) در تاریخ ۰۶/۰۲/۱۳۵۴ بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره ۲۱۴۸۲ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. شرکت در تاریخ ۲۳/۰۹/۱۳۷۳ به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ۰۸/۱۱/۱۳۷۳ در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است.

شرکت در مورخ ۱۶/۰۹/۱۳۹۱ به بازار پایه فرابورس منتقل شده است. کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال ۱۳۵۹ بهره برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال ۸۱ دو نوع محصول یخچال و فریزر ۱۲ فوت بوده است که به منظور بهبود کیفیت آن به مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است.

کارخانه ماشین لباسشویی نیز در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن ماه ۱۳۸۰ با بهره برداری از آن، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید. مجموع زیربنای هر دو کارخانه حدود ۱۱۴ هزار مترمربع میباشد.

با توجه به سرعت رشد صنعت لوازم خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف کنندگان محصولات لوازم خانگی پارس استراتژی تولید خود را بر تنوع محصولات با کیفیت و با هدف برآوردن نیاز مشتریان و بهبود مستمر بنا نهاده و خصوصاً از سال ۱۳۷۶ سرمایه گذاریهای اساسی در نوسازی ماشین آلات بر اساس آخرین تکنولوژی روز به عمل آورده است

تماس با ما