تعمیر محصولات گری

درباره‌ی شرکت گری GREE

GREE در سال ۱۹۹۱. تاسیس شد. در آغاز، GREE یک کارخانه کوچک با خطوط تولید تنها پنجره های تهویه مطبوع و حجم تولید سالانه کمتر از ۲۰۰۰۰ مجموعه بود. با یک سری از محصولات قابل عرضه به بازار، GREE فرصت های بازار را در دست گرفته و شروع به ساخت تصویر نام تجاری گری است کرد.

در طی سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶ GREE آغاز شده به تمرکز بر روی بهبود کیفیت محصول راه اندازی شده توسط خط مشی کیفیت از “ساخت محصولات برتر، ساخت و ساز نام تجاری معروف، صرف مقیاس کسب و کار، به کیفیت برای اولین بار در سطح جهانی”، توسط اجرای “ساخت محصول برتر استراتژی “، و با استقرار و بهبود تدریجی از سیستم مدیریت کیفیت، از انتشار” ۱۲ ممنوعیت، توسط رئیس جمهور “و ترویج” فرار صفری پروژه “همه شاهد استحکام GREE در افزایش کیفیت محصول. از آن زمان، کیفیت محصول GREE را در محصولات R & D، تولید و حمل و نقل تاکید کرد. GREE سیستم های تهویه مطبوع برتر نیز فرصت خوبی برای فروش آن به ارمغان آورده اند.

چرا GREE
از آنجا که ارائه یک جهان کارآمد قابل دسترسی است، اما آسان و مقرون به صرفه در انجام این کار است. درجه محصولات تهویه مطبوع تولید شده گری برای بسیاری از مارک های مورد احترام ترین در جهان است – بیش از ۲۰ سال اعتماد برای تولید محصولات با کیفیت بالا که فشار محدودیت امکانات با استفاده تجربه در بالاترین سطح کیفی قرار اده ایم، گری نماد کیفیت.

تعمیرگاه تخصصی گری در تهران GREE

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز کولر گازی گری

  1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کولر گازی گری
  2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر کولر گازی گری است.

تماس با ما