تمیز کردن ماشین لباسشویی

تمیز کردن ماشین لباسشویی

در این مطلب اطلاعات کاملی راجه به تمیز کردن ماشین لباسشویی در اختیار تان قرار می دهیم،امیدواریم ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

بعد از این که شما روز سخت کاری را پشت سر گذاشته اید و بعد از اتمام تایم کاری تان به فروشگاهی برای خرید مراجعه می کنید و بعد از آن به منزل مراجعه می کنید تقریبا اولین کاری را که انجام می دهید شستن لباس های تان می باشد.شما بعد از این که به حمام رفتید لباس های تان را برای شستن  درون ماشین لباسشویی قرار می دهید.همان گونه که می دانید تقریبا تمام لباس هایی که درون ماشین لباسشویی قرار می گیرد از آلودگی و آلایندگی کافی برخوردار می باشد به همین منظور شما بعد از این که دکمه ی start را فشار دادید ماشین لباسشویی به صورت اتوماتیک چرخه ی شست و شو را انجام می دهد.

همان گونه که می دانید ماشین لباسشویی تقریبا قبل از این که لباس های شما را بشوید دارای آلایندگی و آلودگی های بسیاری می باشد به همین منظور پیش نهاد می دهیم هر از چندگاهی ماشین لباسشویی تان را تمیز کنید.

پرسشی که اکثر خانم های خانه دار از تعمیرکاران ما دارند این است که چگونه این کار را انجام دهیم؟برای پاسخ دادن به سوال های تان می توانید ادامه ی این مطلب را با دقت بخوانید در صورتی که شما با خواندن این مطلب نتوانستید پاسخ خودتان را دریافت کنید می توانید در قسمت نظرات پرسش های خودتان را مطرح نمایید.

وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن ماشین لباسشویی

برای تمیز کردن ماشین لباسشویی چکار کنیم

برای انجام این کار نیاز آن چنانی به وسایل ندارید شما می توانید با استفاده از دستکش و فرچه ی نرمی برای تمیز کردن محیط داخلی لباسشویی اقدام نمایید.

قبل از این که شما بخواهید کاری را آغاز کنید حتما باید ماشین لباسشویی تان را از برق جدا کنید.در صورتی که فراموش کنید دوشاخه ی لباسشویی تان از برق بکشید ممکن است قطعات داخلی لباسشویی تان با اختلال روبرو شود و یا خدای نکرده شما را برق بگیرد.

نحوه ی تمیز کردن ماشین لباسشویی

بهترین روش تمیز کردن ماشین لباسشویی

برای انجام این کار شما می بایست وسایلی را در اختیار داشته باشید.برای این که بخواهید این کار به درستی انجام بگیرد شما می بایست تمام مراحلی را که ذکر می کنیم با دقت انجام دهید.

در گام اول شما می بایست تمام تجهیزاتی که درون ماشین لباسشویی قرار گرفته است را تخلیه نمایید.

بعد از این که درون ماشین لباسشویی را به طور کامل تخلیه کردید می توانید کار تمیز کردن ماشین لباسشویی تان را آغاز نمایید.

گام دوم این است که درون ماشین لباس شویی منافذ و قسمت هایی وجود دارد که شما نمی توانید با استفاده از دست این منافذ و قسمت ها را تمیز کنید به همین منظور شما می توانید این منافذ را با استفاده از فرچه ایی نرم تمیز کنید.

بعد از این که شما روزنه و منافذ های بسته را با استفاده از فرچه ی نرم تمیز کردید می بایست باکس و قسمت هایی که پودر لباسشویی را  در آن جا قرار می دهید را خارج کرده و با دقت این نقاط را نیز بشویید.

پودر های لباسشویی برای مدتی که در این باکس ها قرار می گیرد با توجه به این که محیط شان نم ناک می باشد دچار خشکی می شود.شما برای جلوگیری از خشک شدن پودر های لباسشویی می توانید این باکس ها را هر یک ماه یک بار بشویید.

رشد باکتری ها درون ماشین لباسشویی

همان طور که می دانید روزانه به طور مکرر و به طور ناخواسته ما با باکتری ها و ویروس ها در ارتباطیم،این ویروس ها و باکتری ها ممکن است به پیراهن و لباس های مان بچسبند و شما بعد از این که لباس های تان را درون ماشین لباس شویی قرار دادید و بعد از شروع چرخه ی شست و شو این باکتری ها و ویروس ها به قسمت هایی که هیچ گونه با چشم قابل مشاهده نیستند قرار بگیرند به همین منظور بدون این که شما متوجه شوید این ویروس ها رشد می کنند.

پیش نهاد می دهیم برای جلوگیری از رشد باکتری ها و ویروس ها شما حداقل ماهی یک بار ماشین لباسشویی تان را تمیز نمایید.

در این مطلب نحوه ی تمیز کردن ماشین لباسشویی را آموزش دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای شما آموزنده و مفید واقع شده باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی غرب تهران

 

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما