حل مشکل چروک بودن لباس در پایان کار ماشین لباسشویی

حل مشکل چروک بودن لباس در پایان کار ماشین لباسشویی

در این مطلب به بررسی علت چروک بودن لباس در پایان کار ماشین لباسشویی می پردازیم امیدواریم ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از پایان آبکشی کردن و اتوکشیدن مشاهده می کنید لباس تان همواره چروک و نامنظم می باشد در این لحظه احساس بدی به شما دست می دهد که برای چند لحظه سر در گم می باشید اما به همین منظور می توان گفت نگران نباشید چرا که تیم تخصصی مرکز سرویس همراه شما می باشد تا به رفع مشکلات شما بپردازد.

چرا پس از آبکشی لباس های مان به درستی اتو کشیده نمی شود؟

شاید در طی روزمره ی خود برای قرار کاری که در پیش دارید خود را آماده نموده اید اما پس از این که لباسشویی پایان کار کرد مشاهده می کنید که پیراهن تان بسیار چروک و نامنظم می باشد و در این نوع مواقع سردرگم می شوید و توانایی تصمیم گیری برای تان مقدور نمی باشد.

همانطور که می دانید همواره درجه های متعددی برای شست و شوی لباس ها وجود دارد که شما می توانید هر یک از این درجه ها را برحسب نیازتان مورد استفاده قرار دهید توجه داشته باشید چرخه ی شست و شوی لباسشویی باید متناسب لباس ها و وسایلی را که درون ماشین لباسشویی قرار می دهید باشد.

برای این که این کار به درستی انجام گیرد پیشنهاد می دهیم دفترچه ی مخصوص ماشین لباسشویی را با دقت مطالعه نمایید.

همواره باید دمای لباسشویی متناسب با نوع لباس های درحال شست و شوی تان باشد.

دمای مناسب برای جلوگیری از چروک شدن لباس

در واقع شما باید برای جلوگیری از چروک بودن لباس در پایان کار ماشین لباسشویی دمای مناسبی را برای این کارتان در نظر بگیرید چرا که ممکن است پیراهن شما نازک باشد و دمای آب موجود در لباسشویی هم خوانی با نوع پیراهن تان نداشته باشد و همین امر باعث شود پس از آبکشی با لباس هایی چروک روبرو شوید.

اما مهم ترین نکته این است بهترین دما برای شست و شوی لباس ها در فصل تابستان دمای 30 درجه می باشد به گونه اییی که نه تنها به دستگاه شما فشار وارد نمی شود بلکه شما می توانید با پیراهن های غیر چروکیده ایی روبرو شوید.به همین منظور پیشنهاد می دهیم برای پرسیدن دمای استاندارد برای لباس های تان با کارشناسان مرکز سرویس ارتباط برقرار نمایید.

اما در مواقعی نیز مشاهده شده است که دستگاه تان با ایراد روبرو شده است همین امر باعث می شود شما بعد از آبکشی با پیراهن های چروکیده ایی روبرو شوید.

رفع خطای چروک شدن لباس توسط ماشین لباسشویی

شما باید برای رفع چروک بودن لباس در پایان کار ماشین لباسشویی اقدام نمایید چرا که ممکن است دستگاه تان مورد خطا قرار گرفته شده باشد و همین امر باعث می شود با نادیده گرفتن شما هزینه ی نسبتا بالایی را برای تان در بر گیرد.

برای این که خطاهای مربوطه را رفع کنید پیشنهاد می دهیم این کار را خودتان انجام ندهید چرا که این کار نیاز دانش تخصصی و فنی می باشد که مسلما تنها تعمیرکاران این تجربه را دارا می باشند.

توجه داشته باشید بارها مشاهده گردیده است افرادی که در این زمینه تخصص نداشته اند برای رفع ارور این گونه تجهیزات اقدام نموده اند و همین امر باعث شده است این تجهیزات مورد آسیب جدی تری قرار گرفته شده باشد و در آخر هزینه بسیار بالایی را این افراد برای تعمیر تراشیده اند که این امر کمی ناشایست به نظر می رسد.

پیشنهاد می دهیم تمام کارهای تعمیراتی خود را به مرکز سرویس بسپارید.مرکز سرویس به تعمیرات و خدمات مرتبط تعمیراتی به کمک شما می آید برای ارتباط با کارشناسان مرکز سرویس می توانید به قسمت تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران مراجعه نمایید.

 

 

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما