نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ
شستن دستی ظروف کثیف، یکی از کارهای خسته کننده و ناخوشایند بسیاری از آدمهاست. به خصوص اگر تعداد افراد خانواده شما زیاد بوده و این کار هر روزتان باشد. به همین خاطر ماشین ظرفشویی برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و آسایش و رفاه را برای آنها فراهم می کند. ماشین ظرفشویی آاگ یکی از برندهای باکیفیت و محبوب ظرفشویی در بازار است که البته از خطا و مشکل مصون نیست. طبیعتا در هنگام خرابی دستگاه و یا کارکرد آن به صورتی که نتیجه دلخواه شستشو را حاصل نکند، این آسایش و رفاه از بین رفته و اعصاب خوردی و ناراحتی بر جای خواهد گذاشت. مرکز سرویس به کمک متخصصین مجرب خود برای رفع هرچه سریعتر دردسرهای شما با ماشین ظرفشویی آاگ تان و بازگرداندن رفاه به خانه های شما آماده خدمت رسانیست.
خدمات مرکز سرویس برای ظرفشویی آاگ شما
آاگ ظرفشویی های باکیفیتی را در انواع مدل ها و ظرفیت ها و در دو نوع مبله و رومیزی تولید می نماید. استفاده از تکنولوژی های به روز نیز تا حدودی سبب پیچیدگی و تخصصی شدن تعمیرات این برند ظرفشویی شده است. اما جدای از ساختار و نحوه کار اجزای مختلف ظرفشویی که نیازمند تسلط و آگاهی از مدلهای مختلف این برند و تجارب قبلی کار بر روی آنهاست، به طور کلی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی، به خصوص برندی همچون آاگ را، می بایست تنها به متخصص آن برند ارجاع داد. تا علاوه بر رفع اصولی و برطبق استاندارد دستگاه، از تشدید مشکل یا بروز مشکلات دیگر و یا تکرار همان مشکل پس از مدتی جلوگیری نمود و خسارات و هزینه های کمتری را متقبل شد.
مرکز سرویس با بیش از صدها متخصص ظرفشویی آاگ که از تجارب هزاران تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل های آ ا گ برخوردارند، خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ را به صورت تضمین شده و در کمترین زمان در محل شما ارائه می نماید. مهم نیست دستگاه خود را از کجا خریداری کرده اید و چه مدل و ظرفیتی را استفاده می کنید، متخصصین ما تمامی آنها را پوشش داده و برای آسودگی خیالتان دستگاه شما را در طول تعمیرات بیمه نیز خواهند کرد.
مشکلات و قطعات ظرفشویی آاگ که مرکز سرویس تعمیر می کند
یک نوسان الکتریکی می تواند منجر به سوختن چند قطعه و یا معیوب شدن برد الکترونیکی ظرفشویی شما گردد که مشکلاتی مانند روشن نشدن ظرفشویی، عدم امکان انتخاب برنامه و تنظیمات شستشو، شروع نشدن سیکل شستشو، خاموشی ناگهانی یا از کار افتادن برخی مراحل را به دنبال داشته باشد. ایراد در پمپ ظرفشویی هم مشکلات تخلیه آب را به همراه دارد و خرابی بازوهای آبپاش در شستشوی تمیز ظروف موثر و می تواند حتی سبب نشتی هم باشد.
مشکلات متداول ظرفشویی آ.ا.گ بسیار و متفاوت است. با این حال تعمیر ظرفشویی و رفع آنها امکان پذیر است و لذا جای هیچ نگرانی وجود ندارد. هر گونه مشکل پیش آمده برای ظرفشویی آاگ شما توسط متخصصین مجرب مرکز سرویس در کوتاهترین زمان قابل تعمیر است. با توجه به کمبود برخی قطعات ارجینال و درک شرایط اقتصادی بسیاری از عزیزان، اولویت متخصصین با تعمیر قطعات ظرفشویی آاگ است. برخی از قطعاتی که متخصصین ما تعمیر یا تعویض می نمایند، عبارتند از:
برد الکترونیکی
دکمه ها و کلیدهای دستگاه
پمپ تخلیه
شناور
تسمه ها و فیلترها
بازوهای آبپاش
شیر برقی
و…

تماس با ما