نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

به جرات می توان گفت که مجموعه مرکز سرویس دارای برترین متخصصین ، بالاترین کیفیت تعمیرات و قطعات و در کل بالاترین سطح در جایگاه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما می باشد .

نمایندگی تعمیر ، نصب و سرویس مشاین ظرفشویی پاکشوما

همان طور که می دانیم ، برند پاکشوما بویژه در سال های اخیر ، تبدیل به یک برند اجناس ، محصولات و لوازم ایرانی شده است .

 

مجموعه مرکز سرویس ، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما ، با هدف آسایش خیال و راحتی مشتریان این برند محبوب ، اقدام به ارائه خدمات و پشتیبانی در زمینه شناسایی ، عیب یابی ، تعمیر و یا تعویض قطعات با قطعات اورجینال ، فابریک و اصلی مورد نیاز ماشین ظرفشویی پاکشوما به منظور حفظ حقوق مشتری می نماید .

مجموعه مرکز سرویس با دارا بودن متخصصین ، مهندسین و کارشناسان ماهر و کارآمد در زمینه تعمیر ، نصب و سرویس انواع مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما ، به صورت یک مرکز فوق تخصصی ، به صورت شبانه روزی اقدام به خدمت رسانی به مشتریان محترم برند پاکشوما می نماید .

مجموعه مرکز سرویس دارای نیروهایی مجهز به دانش و فناوری های جدید و به روز می باشد و از طرفی این نیروها ، متخصصین و کارشناسان دارای توانایی خاص و منحصر به فردی در زمینه شناسایی مشکل ، عیب یابی ، تعمیر ، نصب و سرویس انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما می باشند .

این ویژگی های برجسته نیروهای کارآزموده مجموعه مرکز سرویس ، سبب شده است که خدمات و سرویس دهی به مشتریان از طرف این مرکز ، بدون نیاز به حمل و نقل و جایجایی دستگاه ، در محل مورد نظر مشتری صورت گیرد .

حضور کارشناسان و متخصصین مجموعه مرکز سرویس در محل مورد نظر مشتری ، سبب کاهش هزینه چشمگیر و مقرون به صرفه بودن این خدمات برای نشتریان می شود .

 

عیب یابی ماشین ظرفشویی پاکشوما

مزایا و ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما

از جمله ویژگی ها و برتری های ماشین ظرفشویی پاکشوما ، می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

دارا بودن رده مصرف انرژی A که بهترین و کارمدترین میزان مصرف برای دستگاه است .

رده A برای مصرف انرژی دستگاه می تواند میزان مصرف انرژی و مصرف برق را به طور چشمگیری کاهش دهد که نتیجه این امر صرفه جویی در هزینه های اقتصادی مشتری می گردد .

جنس استیل ضد زنگ دستگاه نیز یاعث شده است که دستگاه به مرور زمان و میزان استفاده زیاد از آن ، دچار زنگ زدگی و خرابی بدنه نشود .

یکی دیگر از مزایای قابل بیان این دستگاه ، دارا بودن صفحه نمایشگر برای سیستم شستشوی دو مرحله ای به منظور تمیزی بهتر ظروف می باشد .

به کمک سیستم شستشوی دو مرحله ای ، دستگاه می تواند با نصف ظرفیت خود نیز کارایی بالایی داشته باشد .

این عمل باعث صرفه جویی در زمان ، مصرف آب می شود .

از طرفی وجود پنل دیجیتال برای نمایش زمان شستشو و تنظیم برنامه مورد نظر و همچنین مدیریت عملکردهای دستگاه می باشد .

 

قطعات ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل مورد نظر مشتری

مرکز سرویس تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی پاکشوما با بیش از نیم قرن سایقه و تجربه در زمینه عیب یابی ، سرویس ، تعمیر و نصب لوازم مختلف خانگی ، بوسیله کارشناسان مجرب و با استفاده از قطعات مورد نیاز اصلی و اورجینال ، تبدیل به یکی از معتبرترین و مطمئن ترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما شده است .

لازم به ذکر است که برند پاکشئوما – Pakshoma – در طی ده ها سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع لوازم خانگی ، توانسته با ارائه محصولات با کیفیت خود به بازار ، اطمینان مردم عزیر ایران را به خود جلب نماید . این شرکت ، با سخت گیری و دقت در امتیاز دهی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در سراسر ایران پرداخته است .

 

نمایندگی پاکشوما در تهران

مزایای حضور در محل مشتری

از جمله مزایا و ویژگی های تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • با اعزام کارشناسان و متخصصین به محل مورد نظر مشتری ، از پرداخت هزینه اضافی بابت حمل و نقل جلوگیری می شود .
  • همچنین با حضور تعمیرکار مرکز سرویس به محل مورد نظر مشتری ، از خسارات احتمالی ناشی از حمل و نقل دستگاه ، جلوگیری می شود .
  • دیگر ویژگی حضور متخصص در محل ، نظارت و بررسی میزان عملکرد تعمیرکار توسط مشتری می باشد .
  • خطر سقوط دستگاه می تواند از جمله تهدیدات جدی برای هر دستگاه و وسیله ای باشد که به این نکته حتما باید توجه شود .

لازم به ذکر است که مجموعه مرکز سرویس ، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران نیز می باشد .

تماس با ما