نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

 تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، در صورت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی ال جی شما در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما میباشد. تکنسین های مجرب ما، پس تماس شما کارشناسان خدمات سرویس برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی با استفاده از لوازم یدکی اورجینال توسط گروه خدمات سرویس انجام خواهد گرفت.شرکت خدمات سرویس تعمیر ماشین لباسشویی شما در سراسر تهران.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

خدمات گوناگون ارائه شده توسط تکنسین های ما در خدمات سرویس بسیار گسترده است. این خدمات شامل بررسی رگلاژ و تراز نمودن ماشین لباسشویی ال جی شما می باشد. بررسی تخصصی اجزای الکترونیکی عیب یابی تعمیر یا تعویض سریع توسط تکنسین های با تجربه و تضمین صحت عملکرد ماشین لباسشویی، پس از تعمیر و بررسی دلیل اعتماد شما در سالهای متوالی گذشته و آینده می باشد.

تعمیرگاه تخصصی مجموعه‌ی خدمات‌سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر ماشین‌ لباسشویی ال جی شما می‌باشد.
با ده‌ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر تهران.
گارانتی خدمات ارائه شده‌ی ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر لباسشویی ال جی می‌باشد ، زیرا ما خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را در زمانی که شما تعیین می‌کنید انجام می‌دهیم و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف می‌کنیم.
مشکلات متداول برای تعمیر لباسشویی ال جی شامل ؛ آبریزش ، روشن نشدن ، بوی بدماشین و غیره می‌باشد .
البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است احتیاج به تعمیر لباسشویی ال جی باشد! با تماس با مجموعه‌ی خدمات سرویس در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی ال جی شما اعزام می‌شود.
تعمیر لباسشویی یکی از تخصصی ترین شاخه‌های تعمیرات لوازم خانگی است که با توجه به پیشرفت فن‌آوری در این زمینه هرروز به تکنولوژی و امکانات آن اضافه می‌شود و تعمیر لباسشویی را ازحالت سنتی خود خارج کرده و آن را به یک شغل تخصصی تبدیل می‌کند.
یکی از افتخارات ما این است که حتی یک مشتری ناراضی ازنحوه‌ی خدمات دهی از هزینه‌ی تعمیر لباسشویی نداشته‌ایم.
ما توانسته‌ایم درزمینه‌ی تعمیر لباسشویی در تهران بابهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص گام بلندی در استانداردسازی تعمیر لباسشویی برداریم.

برای تعمیرات ماشین لباسشویی با واحد تعمیرات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران در تماس باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

مهمترین موضوعی که در تعمیر لباسشویی ال جی باید از آن اطلاع داشته باشید قابلیت های شستشوی ماشین لباسشویی های ال جی می باشند.
برنامه ی شستشو دارای کاربردهای زیادی می باشد که شما می توانید با توجه به جنس لباس و الیاف آنها و رنگ آنها شستشوی مناسب را برای لباس های خود انتخاب کنید. بعضی لباس ها بهتر است که با آب خنک شسته شوند.
مدت زمان شستشوی لباس ها توسط ماشین لباسشویی ال جی شویی مهم است، برنامه های شستشو این قابلیت را دارا می باشند و با استفاده دست از آن ها می توانید کار شستشوی لباس را در زمانی کمتر و به شیوه بهینه انجام داد.
مهمترین موضوعی که در تعمیر لباسشویی ال جی باید از آن اطلاع داشته باشید قابلیت های شستشوی ماشین لباسشویی های ال جی می باشند. برنامه ی شستشو دارای کاربردهای زیادی می باشد که شما می توانید با توجه به جنس لباس و الیاف آنها و رنگ آنها شستشوی مناسب را برای لباس های خود انتخاب کنید، بعضی لباس ها بهتر است که با آب خنک شسته شوند.
مدت زمان شستشوی لباس ها توسط ماشین لباسشویی ال جی شویی مهم است، برنامه های شستشو این قابلیت را دارا می باشند و با استفاده دست از آن ها می توانید کار شستشوی لباس را در زمانی کمتر و به شیوه بهینه انجام داد.

دایره المعارف خطاهای ماشین لباسشویی ال جی LG

خطاهای ماشین لباسشویی ال جی LG به دو گروه کلی تقسیم میشوند: دسته اول ارورهایی که به علت سهل انگاری های استفاده ازماشین لباسشویی ال جی مانند باز ماندن در لباسشویی و یا شرایطی مانند قطعی آب یا ایراد شیر آب و نوسانات برق و مانند اینهابوجود می یافتد.
گروه دوم به ایراداتی که به خاطر مشکلات فنی و تکنیکال در لباسشویی ال جی بوجود می آید.
مثل اشکال در برد الکترونیکی و پنل ماشین لباسشویی ال جی LG هنگامی که ایراداتی در گروه دوم اتفاق می یافتد، بر طرف کردن آن ها نیاز به مهارت و دانش فنی بالا در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دارد.
بنابراین اگر در رابطه با تعمیرات لباسشویی ال جی هیچ گونه تجربه و مهارتی ندارید، به هیچ عنوان شخصا نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نکنید زیرا ممکن است هم به خودتان و هم به لباسشویی ال جی صدمه زیاد برسانید.

کد خطای OE در پنل جلوی ماشین لباسشویی ال جی و نحوه از بین بردن ایراد

منظور از OE در ماشین لباسشویی ال جی چیست؟ ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که کد خطای OE در ماشین لباسشویی ال جی نمایش داده شود، کد خطای OE در صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی نشانه ای از مسئله درست کار نکردن و تخلیه نکردن آب است.
چند مسئله ای که می تواند باعث ایجاد این کد شود، ممکن است شلنگ تخلیه دچار آسیب و یا انسداد شده باشد، فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده و یا پمپ تخلیه خراب شد، یا دپمپ تخلیه ممکن است چیزی گیر کرده که باعث عدم تخلیه آب می شود. همه این موارد می تواند باعث شود ماشین لباسشویی ال جی LG شما کد خطا OE را نشان دهد. با وجود همه این دلایل مختلف، با چک کردن هر سه مؤلفه ، ممکن است بتوان این خطا را پاک کرده و کار تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را انجام داد.

خطای ماشین لباسشویی ال جی کد OE

هنگامی که کد ایرور در پنل لباسشویی ال جی OE ظاهر می شود، سه قسمت را می بایست در ماشین لباسشویی جلوی LG خود بررسی نمایید پمپ تخلیه مسدود شده یا دچار ایراد فنی شده است، شیلنگ تخلیه شده دچار انسداد یا خمیدگی شده است.
پمپ تخلیه آّب اشیاء داخل آن را رفته و مانع تخلیه آب در ماشین لباسشویی ال جی میگردد

بررسی فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی:

برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ابتدا دو شاخه را از برق در آورده، سپس فیلتر را که در قسمت جلوی ماشین لباسشویی LG خود قرار دارد بازکرده پوشش فیلتر پمپ تخلیه را بردارید، شیلنگ تخلیه را بردارید.
پلاگین کوچک را از شیلنگ تخلیه جدا کنید، حالا درون لوله و پمپ لباسشویی ال جی را تخلیه کنید، برای تخلیه آب از یک کاسه کوچک استفاده کنید.
سپس فیلتر پمپ تخلیه را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا خارج شود، فیلتر پمپ تخلیه را با اجزای آن در زیر آب گرم تمیز کنید، قسمت داخلی محفظه فیلتر پمپ تخلیه را با یک برس یا پارچه تمیز کنید. درپوش را روی شلنگ تخلیه تعویض کنید.
شیلنگ را به واشر وصل کنید، فیلتر پمپ تمیز را دوباره داخل واشر بکشید. اطمینان حاصل کنید که فیلتر درست نصب نشده است، درپوش را با چرخاندن جهت عقربه های به سر جای خود قرار دهید، فیلتر پمپ تخلیه را روشن کنید.
پس از تمیز کردن، پر کردن آّب مجدد و بر طرف کردن هرگونه انسداد این کار را انجام دهید ، آنها را با دقت بشویید تا مطمئن شوید کد خطای OE پاک شده است.
تعمیرات لباسشویی ال جی کاری تخصصی و نیاز به مهارت و تجربه کافی دارید کارشناسان مرکز خدمات سرویس 24 ساعته آماده رسیدگی به مشکلات شما می باشند فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

بررسی شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی و راه های تعمیر لباسشویی ال جی

قسمت عقب ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید که شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی خم نشده و یا از جای خود خارج نشده باشد.
اگر ماشین لباسشویی به عقب رانده شود و شیلنگ تخلیه در پشت آن در معرض فشار قرار گیرد، شیلنگ تخلیه لباسشویی ممکن است خم شده باشد و جریان ورود و خروج آب نتواند به درستی انجام شود.
مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه مستقیم باشد و هیچ چیزی داخل آن گیر نکرده باشد. هنگامی که شلنگ تخلیه مستقیم و خالی باشد ، یک بار آن را بشویید تا مطمئن شوید کد خطای ما شین لباسشویی ال جی از جلوی پنل LG OE پاک شده است. البته این یکی از راه های بر طرف کردن این خطا می باشد و برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می بایست افراد مجرب عیوب را بررسی نمایند.
مجموعه خدمات سرویس با داشتم کارشناسان مجرب در سریع ترین زمان و کمترین هزینه در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

مرجع خطاهای لباسشویی ال جی و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ارور IE لباسشویی ال جی هنگامی که این خطا در لباسشویی ال جی هنگامی بوجود می آید که بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند کد خطای IE به شکل و بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LCD دارند به شکل نمایش داده می شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

در هنگام بروز کد خطا یا ارور IE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور OE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور UE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور DE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور TE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور FE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور PE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور CE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

در هنگام بروز کد خطا یا ارور LE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

کد خطا یا ارور SE یا ۵E لباسشویی ال جی

کد خطا یا ارور PF لباسشویی ال جی

کد خطا یا ارور AE لباسشویی ال جی

دلیل نمایش ارور بر روی صفحه ی نمایشگر لباسشویی ال جی چیست؟

دلیل سر وصدا کردن لباسشویی ال جی بنا به چه مشکلی است؟

دلایل ارور در ماشین لباسشویی شامل :

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در سریع ترین زمان توسط تکنسین های تعمیرلباسشویی انجام می پذیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط خدمات سرویس در تمامی برندها انجام میپذیرد نه تنها ال جی بلکه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و سامسونگ و… را نیز میتوانید به خدمات سرویس بسپارید.

امروزه تعمیر لباسشویی ال جی از کارهای تخصصی می باشد که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مجموعه خدمات سرویس آموزش های حرفه ای و تجربه کافی را برای اینکار دارا می باشند .

تماس با ما