نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

✅نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل شما با ضمانتنامه کتبی

گروه خدمات سرویس با تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران ارائه خدمات می نماید، در صورت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی سامسونگ شما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید و پس از تماس شما کارشناسان خدمات سرویس برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خدمات سرویس از قطعات اورجینال برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما استفاده خواهند کرد.

✥تلفن دفتر مرکزی:

شعبه شمال تهران: ۲۶۳۰۴۶۵۴
شعبه غرب تهران: ۴۴۵۸۲۱۶۵
شعبه مرکز وشرق تهران: ۷۷۵۸۸۲۳۲
شعبه پردیس:  ۷۶۲۹۰۱۸۴

مجموعه خدمات سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات زیر به مشتریان گرامی می باشد.

  • نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در مکان شما
  • استفاده از قطعات اصلی و آکبند شرکتی
  • پشتیبانی تعمیرات انجام گرفته
  • ارائه خدمات به تمام نقاط تهران حتی ایام تعطیل
  • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در سریع ترین زمان ممکن
  • استفاده از کادر مجرب و کار آزموده

ما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ که از برندهای مهم و پر استفاده لباسشویی در ایران می باشد از بهترین متخصصان و تعمیرکاران استفاده می کنیم، در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از لوازم یدکی اورجینال توسط گروه خدمات سرویس استفاده خواهد شد.

تعمیرگاه تخصصی مجموعه‌ی خدمات سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر ماشین‌ لباسشویی سامسونگ شما می‌باشد. با ده‌ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر تهران

گارانتی خدمات ارائه شده‌ی ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌باشد، زیرا ما خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را در زمانی که شما تعیین می‌کنید انجام می‌دهیم و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف می‌کنیم.
مشکلات متداول برای نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل ؛ آبریزش ، روشن نشدن ، بوی بد ماشین و غیره می‌باشد.
البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است احتیاج به تعمیر لباسشویی سامسونگ باشد! با تماس با مجموعه‌ی خدمات سرویس در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ شما اعزام می‌شود.

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از تخصصی ترین شاخه‌های تعمیرات لوازم خانگی است که با توجه به پیشرفت فن‌آوری در این زمینه هرروز به تکنولوژی و امکانات آن اضافه می‌شود و تعمیر لباسشویی را ازحالت سنتی خود خارج کرده و آن را به یک شغل تخصصی تبدیل می‌کند.

 

یکی از افتخارات ما این است که حتی یک مشتری ناراضی ازنحوه‌ی خدمات دهی از هزینه‌ی تعمیر لباسشویی نداشته‌ایم.

 

ما توانسته‌ایم درزمینه‌ی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران بابهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص گام بلندی در استانداردسازی تعمیر لباسشویی برداریم.

 

در مجموعه خدمات سرویس 6 ماه گارانتی کتبی خدمات به مشتریان وفادار ارائه میگردد به زودی آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این بخش قرار داده می شود.
تاکنون برایتان پیش آمده که بخواهید لباس های خود را با ماشین لباسشویی سامسونگ بشویید اما متوجه شوید که لباسشویی سامسونگ با مشکلی مواجه شده است در این مواقع ناراحت کننده ، پیدا کردن علت نکردن لباسشویی سامسونگ بسیار دشوار خواهد بود.
اگر دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد لباسشویی سامسونگ و اجزای آن ندارید و هیچ تجربه قبلی در خصوص تعمیر لباسشویی سامسونگ هم نداشته باشید.

در این مواقع چه کنیم؟ توجه: پیدا کردن ایرادات و تعمیر لباسشویی سامسونگ و برطرف نمودن مشکلات آن و انجام سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ، همگی می بایست توسط افراد با تجربه انجام شوند.

بنابراین انجام عیب یابی و امور تعمیرات مربوط به لباسشویی سامسونگ را کاملا با حساسیت انجام دهید.

 

اشتباهات ناشی از عدم تخصص شما ممکن است درنهایت مشکلات را بیشتر کند و خسارات بیشتری را به لباسشویی سامسونگ شما وارد نماید که هزینه سنگین تری را برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما به بار می آورد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

هیچ کس لوازم سامسونگ را بهتر از ما نمی شناسد، ما به سیستم های سامسونگ دسترسی مستقیم داریم و به همین دلیل آخرین اطلاعات و به روز رسانی های فنی را داریم، کلیه لوازم جانبی ما اصل هستند.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که بالاترین سطح خدمات را به شما ارائه می دهیم. تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مجرب و آموزش دیده اند، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که از بهترین متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ برخوردار میشوید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، کاری تخصصی می باشد که می بایست توسط افراد مجرب انجام شود مجموعه خدمات سرویس با بیش از 15 سال سابقه آماده خدمت به شما عزیزان می باشد. مشکلات و ایرادات ماشین لباسشویی سامسونگ وقتی معلوم میشود که صفحه روشن شده ولی دکمه عمل نمی کند.

میکروسوئیچ در ماشین لباسشویی سامسونگ هم قفل شده این یعنی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی سامسونگ ایراد پیدا کرده است، در این حالت باید بررسی کنیم که آیا میکروسوئیچ به برد متصل است یا خیر در بیشتر دستگاه ها میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ به برد اصلی دستگاه وصل شده است در این حالت میکروسوییچ به برد هم آسیب خواهد زد بنابراین هر زمانی که یکی از این ها به مشکل برخورد اول باید هر دو قطعه هم میکروسوییچ و هم برد اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ جفت تست کامل شوند و در نهایت تعویض گردند.

استفاده از میکروسوییچ در ماشین لباسشویی سامسونگ به برد کنترل الکتریکی درب یا کیت مدیریت قفل بودن یا باز بودن در ماشین لباسشویی سامسونگ نامیده میشود.

معمولا اولین مشکلی که در این حالت ایجاد میشود خرابی میکروسوییچ هست و مرحله دوم خرابی برد الکترونیکی خواهد بود، هنگامی که به این مشکلات برخوردید ابتدا میکروسوییچ را بررسی و سپس برد اصلی را جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ بررسی کنید.

مجموعه خدمات سرویس در بخش تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ را با استفاده از مجرب ترین افراد و تکنو لوژی های روز دنیا انجام میدهد.

میکروسوییچ درب لباسشویی مخصوص آن دسته از ماشین های لباسشویی می باشد که درب آنها از جلوی باز می شوند.

میکروسوئیچ برای سالم ماندن ماشین لباسشویی سامسونگ ضروری می باشد، دقیقا مانند قفل درب لباسشویی سامسونگ کار میکند که پس از شروع به کار لباسشویی سامسونگ، مانع باز شدن درب و خروج آب از ماشین لباسشویی سامسونگ میشود.

درست نمودن میکروسوئیچ ماشین لباسشویی می بایست توسط افراد مجرب و در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محیطی مجهز به ابزار تخصصی انجام پذیرد.

دلایل خراب شدن میکرو سوییچ در ماشین لباسشویی سامسونگ ریختن بیش از حدوزن مجاز در لباس در لباسشویی پر شدن بیش از ظرفیت آب در دیگ لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

خطا یا ارور ۵E ماشین لباسشویی سامسونگ چیست هنگامی که ماشین لباسشویی سامسونگ در وسط چرخه تخلیه باشد و خطای ۵E روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده شود، عمل تخلیه آی از ماشین لباسشویی سامسونگ به درستی انجام نمیشود و یا امکان دارد جسمی در آن گیر کرده باشد و مانع خروج آب گردد در نتیجه باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود LO or FL ایروهای در ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به قفل درب لباسشویی می باشد.
برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع این خطاها می بایست اگر چرخش لباسشویی کامل شود درب پس از هفت بار تلاش برای باز کردن قفل نتواند ، کد LO یا FL را دریافت خواهید کرد، LO or FL ایروهای در ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به قفل درب لباسشویی می باشد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع این خطاها می بایست چرخش لباسشویی کامل شود درب پس از هفت بار تلاش برای باز کردن قفل نتواند این کار را انجام دهد ، کد خطای LO یا FL را دریافت خواهید کرد.

که می بایست واشر درب را جدا نموده و درب لباسشویی سامسونگ را باز نمایید. سپس اتصالات مربوط به سیم کشی قفل و سوئیچ درب را بررسی نمایید و در صورت لزوم تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود آن ها را محکم نمایید.

سوئیچ درب لباسشویی سامسونگ قالبا از جنس پلاستیک است و بیشتر مواقع آسیب می بیند و برای رفع این مشکل می بایست با کارشناسان مجموعه خدمات سرویس در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. ماشین لباسشویی سامسونگ شما می تواند کدهای خطای مختلفی را نشان دهد.

مهم نیست کد خطا چیست ، می توانید با پاک کردن ، یا حذف کد خطا بوسیله قطع کردن ماشین لباسشویی از برق جهت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ آن را دوباره تنظیم کنید.
این کار می تواند صفحه اصلی را تنظیم مجدد کند، در بعضی مواقع یک کد خطا واقعاً خطا نیست ، ممکن است فقط یک ایراد جزئی باشد که به طور تصادفی ظاهر می شود، به همین دلیل ، تنظیم مجدد ماشین لباسشویی سامسونگ با ریست کردن آن اولین کاری است که باید انجام جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام دهید.

نحوه ریست ماشین لباسشویی سامسونگ هنگام دریافت کد خطا برای ریست ماشین لباسشویی سامسونگ باید ماشین لباسشویی را به مدت 5 تا 10 دقیقه از برق جدا کنید.

پس از گذشت 5 تا 10 دقیقه ، برق را به ماشین لباسشویی سامسونگ خود متصل کرده و برنامه شستشو را اجرا کنید تا ببینید کد خطا پاک شده است یا خیر اگر خطا از بین نرفته باشد ،می بایست ماشین لباسشویی توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی گردد.

کدهای خطای ماشین لباسشویی دیجیتال سامسونگ به عنوان یک کد 2 رقمی روی صفحه نمایش ظاهر می شوند ، می توانند به صورت حروف یا اعداد یا حتی ترکیب دو ظاهر شوند.

هنگامی که یک کد در ماشین سامسونگ شما ظاهر می شود و ریست کد خطا را امتحان کرده اید ، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید کد خطا را شناسایی کنید.

ماشین لباسشویی سامسونگ – کد خطای رایج 4e بسیاری از کدهای ایرور ماشین لباسشویی سامسونگ می توانند شامل dL، dS، d5، FL، Hr، LO، 5E، SE، 4E، ND، NF، dE، UE، DC، 3E، bE، LE، HE، tE، IE، CE باشند. ، OE ، و … باید بدانیم که هر یک از این کدها بیان گر چه مشکلی می باشند.

و برای رفع این خطاها چه کارهایی را باید انجام دهیم. ارور DC در ماشین لباسشویی سامسونگ به این معنی است که شما یک بار نامتعادل دارید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع این خطا ابتدا لباس ها را درون ماشین لباسشویی جابجا کنید تا مطمئن شوید لباس ها در یک قسمت قرار نگرفته باشندو آنها را پخش کنید. به عنوان مثال، کد خطای لباسشویی سامسونگ OE به این معنی است که ماشین لباسشویی سامسونگ، وضعیت اضافه آب را تشخیص داده است.

این ممکن است بدان معنی باشد که شیر ورودی آب خراب شده باشد یا سنسور سطح آب معیوب است. که می بایست توسط متخصین مجرب مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ قرار گیرد.

دیگر کدهای خطای ماشین لباسشویی ممکن است مربوط به درب لباسشویی گردد، و یا برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می بایست شیر ورودی آب تعویض شود یا فیلتر پمپ تمیز گردد و یا عوض شود و یا موارد دیگر که می بایست توسط کارشناسان تعمیرات لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد.

برخی کدهای خطای رایج را می توان با فشار دادن دکمه Start-Pause یا از خاموش کردن ماشین لباسشویی سامسونگ، پاک کرد و برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ موارد زیر را می توان اشاره کرد که توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آموزش داده می شود.

سایر کدهای خطای سامسونگ می توانند شامل مشکلات گرم نشدن آب ، مشکلات فشار آب و تخلیه آن ، مشکلات حرکت کردن لباسشویی سامسونگ و خطاهای دیگر شوند. در مورد کد ایرور ماشین لباسشویی سامسونگ سؤال دارید با متخصصین ما جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در ارتباط باشید.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در سریع ترین زمان با فهمیدن خطای کد لباسشویی اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما شروع به کارکردن نکرد، مطمئن شوید که عملکرد دستگاه با تأخیر شروع نشده است.

اگر لباسشویی با تاخیر شروع به کار کند، نمایشگر عددی را نشان می دهد که به دنبال آن خطاهای H -1H ، 2H ، 3H مشاهده می شود.

نماد شروع با تاخیر در ماشین لباسشویی سامسونگ مانند یک کرنومتر است.

کدهای لباسشویی سامسونگ bE یا bE1 یا bE2 یا bE3 کدهای خطایی bE ، bE1 ، bE2 و bE3 نشانگر ایرادیکی از دکمه ها پنل لباسشویی سامسونگ هستند که یا کلید خراب شده و کار نمیکند و یا اتصال ان به درستی بر قرار نمیشود ، که می تواند رله اصلی ان معیوب باشد.

برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ و رفع این مشکل:

اگر هر یک از این خطاها نمایش داده شد، باید ایرور را برطرف کنیم پنل اصلی را تعمیر و یا تعویض نماییم. یا دیگر قطعات در ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر و یاتعویض را دارند که می بایست توسط متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ بررسی گردند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در حال ریختن لباس درون آن که درب آن بسته نمی شود یا قفل می شود. اگر ماشین لباسشویی درب جلوی سامسونگ دارید و درب به طور کامل قفل یا بسته نشده است ، باید قسمت قفل درب ماشین لباسشویی سامسونگ خودرا بررسی کنید. جنس قفل درب برای لباسشویی هایی که درب آنها جلوی ان می باشد از پلاستیک ساخته شده است.

اگر درب لباسشویی راخیلی محکم ببندید به قفل درب آسیب می رسد و ممکن است باز نشود، بعضی اوقات درب لباسشویی سامسونگ ممکن است در هنگام شستشو باز شود.
در حالی که درب لباسشویی سامسونگ باز بود ، در وضعیت قفل شده قرار گرفت ابتدا لازم است که قفل درب را بررسی کنید که دچار مشکل نشده باشد، قفل درب ماشین لباسشویی سامسونگ باعث بسته شدن درب لباسشویی در حین کار می شود.

هنگامی که درب ماشین لباسشویی بسته است ، لباسشویی می تواند شروع به شستشو کند. اگر قفل درب شکسته یا خراب شود ، درب لباسشویی بسته نمی شود و ماشین لباسشویی سامسونگ نمیتواند شروع به کار نماید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ می بایست موارد دیگر را بررسی نمود.

نکته:اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما داخل کاشی یا خاک باشد می تواند در آینده مشکلات بزرگی ایجاد کند. هنگامی که شما یک وسیله را زیر یک کابینت آشپزخانه با فشار قرار می دهید ، باید در همان سطح ثابت باقی بماند، اگر کاشی کف یا کفپوش در تمام قسمت هایی که زیر آن دستگاه قرار گرفته است مناسب نبوده است، می تواند مشکلی ایجاد کند.

هنگامی که لباسشویی را در آن مکان قرار میدهید، پشت کاشی ها و خاک هافرو می رود. برای بیرون آمدن دوباره باید بر روی این کاشی ها و خاک را کند، اکثر مواقع کابینت آشپز خانه بالا اغلب از بلند شدن و بیرون آمدن لباسشویی سامسونگ جلوگیری می کند و باعث گیر کردن و بیرون نیامدن ماشین لباسشویی سامسونگ می گردد.

شما نیاز به فضای بیشتری دارید تا بتوانید یک ماشین لباسشویی را روی کف آن بکشید ، زیرا فکر می کنید زیرا فقط می توانید آن را از جلو بلند کنید، بنابراین دستگاه باید بلند شود یا کج شود.
اگر یک دستگاه 10 سانتی متر از طرفین فضا داشته باشد دیگر دچار چنین مشکلی نمیشوید و جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود دچار دردسر نمیشوید.
حتی اگر فقط کفپوش پارکت یا لمینت با روکش لاستیکی باشد، اگر در اطراف لباسشویی مسیر حرکت مناسب قرار داده نشود ،می تواند مشکل ایجاد کند. برای خارج کردن ماشین لباسشویی سامسونگ از زیر کابینت و انجام تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ، نیاز دارید دستگاه را بلند و یا به طرفین حرکت دهید.

در این زمان ممکن است که پایه های عقب دستگاه در زیر کف حرکت کند و آن را پاره کند. بنابر این رعایت فاصله 10 سانتی متری از طرفین برای ایجاد نشدن این مشل لازم می باشد. بیرون کشیدن ماشین لباسشویی برای تمیز کردن پشت آن یا تعمیرات لباسشویی سامسونگ کاری آسان نمی باشد.

بسیاری ازماشین لباسشویی های سامسونگ بسیار سنگین هستند و بیشتر آنها چرخ ندارند. برای این کار دو مورد باید رعایت شود اول به کمر فرد جا به جا کننده آسیب نرسد و بعد به کفپوش محل در جابه جایی صدمه وارد نشود.

اصول بیرون کشیدن ماشین لباسشویی از محل قرار گیری بهترین راه برای بیرون کشیدن ماشین لباسشویی ، باز کردن درب و گرفتن بازوی درب در بالای آن است. سپس ماشین لباسشویی را کمی به بالا بلند کرده و آن را به سمت عقب آن بکشید، برای این کار عجله نکنید و با رعایت اصول این کار را انجام بدهید.

اگر مشکل حرکت دادن لباسشویی سامسونگ را دارید این کار را انجام ندهید. ماشین لباسشویی سامسونگ به احتمال زیاد در روی بعضی از کفپوش ها قرار دارد، اگر کفپوش در زیر ماشین لباسشویی سامسونگ حرکت نکند ، فقط باید مراقب آسیب نرسیدن به پایه های ماشین لباسشویی سامسونگ باشید. برای محافظت از کفپوش چیزی را در پایین قرار دهید یا چیزی را زیر پایه ها قرار دهید.سپس برای تعمیر لباسشویی سامونگ اقدام نمایید.

نحوه تخلیه آب در ماشین لباسشویی سامسونگ اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما پر از آب است ، این مقاله به شما یادمی دهد که چگونه قبل از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، آب را از درون آن تخلیه کنید، حتی اگر می خواهید ماشین لباسشویی جدید بخرید ، باید تمام آب آن را تخلیه کنید تا بتوانید آنرا جابجا کنید.

بهترین روش برای خارج کردن آب از ماشین لباسشویی سامسونگ دو روش زیر می باشد که می بایست از روش های زیر استفاده نمود و در صورت بر طرف نشدن مشکل تخلیه آب برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از روش های دیگر استفاده نمود.

اولین روش از طریق لوله تخلیه فیلتر پمپ تخلیه شود شیلنگ و پمپ و فیلتر تخلیه اولین قسمت هایی هستند که می بایست چک گردند، اولین کاری که من انجام می دهیم جدا کردن ماشین لباسشویی سامسونگ از شیر آب و بیرون کشیدن آن است و سپس گذاشتن شلنگ تخلیه در داخل طرفی و سپس تخلیه اب را از داخل ماشین لباسشویی سامسونگ انجام بدهید.

ماشین لباسشویی سامسونگ پر از آب بسیار سنگین است و جا به جایی آن بسیار مشکل است ابتدا می بایست با روش هایی که ذکر میشود نسبت به تخلیه آب از داخل ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نمود.

کدهای ارور ماشین لباسشویی سامسونگ:

دلیل وجود ارور FL در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

ارور 4C در ماشین لباسشویی سامسونگ به چه دلیلی است؟

کد خطای OE,E3 در لباسشویی سامسونگ چیست؟

در لباسشویی سامسونگ عدم تخلیه آب را چگونه عیب یابی و تعمیر کنید؟

کد خطای UC در دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

نحوه تعمیر لباسشویی سامسونگ به شرح زیر می باشد:

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مدل های WA5471- WA5451

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ شما مدل های WA5471 یا WA5451 در حال چرخش لباس ها، شروع به کار، تخلیه، گرفتن کدهای خطا، خشک کردن لباس ها، آب کشی، فشردن دکمه اشتباه دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ دارد؟

هنگام بروز مشکل و یا کار نکردن لباسشویی سامسونگ با ما درارتباط باشید: 77508439 – 021 تا متخصصین ما با در اسرع وقت جهت رفع خرابی لباسشویی سامسونگ شما هماهنگی های لازم را به عمل آورند.
تمام برندهای ماشین لباسشویی در تهران توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خدمات سرویس تعمیر می شود نه تنها تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بلکه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و بوش و… توسط این شرکت انجام میپذیرد پس همین حالا برای تعمیر ماشین لباسشویی خود با خدمات سرویس تماس بگیرید.

تماس با ما